Podobne modele
Opis
Witryny grzewcze Bartscher z serii Deli to linia profesjonalnych witryn grzewczych wykorzystywanych w kawiarniach, restauracjach czy barach. Urządzenia zostały wyposażone w funkcję podgrzewania z jednoczesnym nawilżaniem powietrza, dzięki czemu potrawy pozostają soczyste i utrzymują odpowiednią temperaturę.
Witryna grzewcza "Bartscher Deli III" o pojemności 373 l wyposażona jest w 3 regulowane półki. Możliwość regulacji półek sprawia, że ich wysokość można dostosować do wielkości podgrzewanych potraw.
Dla komfortu zarówno pracowników, jak i klientów witryna została wyposażona w 2 pary drzwi suwanych, z przodu i z tyłu. Dodatkowo oświetlenie zainstalowane w witrynie zapewnia idealne odwzorowanie barw podgrzewanych potraw.
Urządzenie zostało wykonane z blachy lakierowanej na zewnątrz oraz blachy chromowanej wewnątrz.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 306055 |
|---|---|
| EAN | 4015613437767 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 1 200,00 mm |
| Głębokość | 480,00 mm |
| Wysokość | 810,00 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2200 |