Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Taboret gazowy 1-palnikowy marki Bartscher to urządzenie grzewcze przeznaczone dla firm cateringowych organizujących eventy na świeżym powietrzu. Stosunkowo małe gabaryty urządzenia sprawiają, że jest łatwe w transporcie. Mocny palnik zastosowany w urządzeniu gwarantuje doskonałe efekty gotowania na wolnym powietrzu.
Materiał wykonania
Taboret gazowy Bartscher został wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w zachowaniu czystości.
Stal nierdzewna 18/10 charakteryzuje się odpornością na kwaśny odczyn potraw oraz ocet – zawartość niklu niweluje uszkodzenia stali wynikające z przypadkowego rozlania artykułów spożywczych.
Wyjątkowo wytrzymała stal nierdzewna zastosowana do produkcji taboretu gazowego gwarantuje nośność aż do 50 kg.
Funkcjonalność
Urządzenie grzewcze zostało wyposażone w niezbędne elementy bezpieczeństwa:
- Zabezpieczenie zapłonu,
- Zapłon Piezo.
Wielkość pola grzewczego: 230-450 mm.
Taboret gazowy przeznaczony wyłącznie do użytku na zewnątrz.
Dodatkowe informacje:
- Długość węża: 1,5 m,
- Dysze do gazy ziemnego G20 (50 mbar) w zestawie,
- Gumowe stopki,
- Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 1054513 |
|---|---|
| EAN | 4015613683256 |
| Model | G-1KB 1K680 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 400,00 mm |
| Głębokość | 445,00 mm |
| Wysokość | 400,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Zasilanie | Gaz |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 szt. |