Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Taboret gazowy 1-palnikowy marki Bartscher to urządzenie grzewcze przeznaczone do profesjonalnej gastronomii – lokale gastronomiczne, food trucki, stołówki. Stosunkowo małe gabaryty urządzenia sprawiają, że doskonale sprawdzi się jako taboret pomocniczy w dużych lokalach, a także jako główny palnik w małych lokalach oraz food truckach.
Materiał wykonania
Taboret gazowy Bartscher został wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w zachowaniu czystości.
Stal nierdzewna 18/10 charakteryzuje się odpornością na kwaśny odczyn potraw oraz ocet – zawartość niklu niweluje uszkodzenia stali wynikające z przypadkowego rozlania artykułów spożywczych.
Wyjątkowo wytrzymała stal nierdzewna zastosowana do produkcji taboretu gazowego gwarantuje nośność aż do 70 kg.
Funkcjonalność
Urządzenie grzewcze zostało wyposażone w niezbędne elementy bezpieczeństwa:
- Zabezpieczenie zapłonu,
- Płomień pilotowy.
Palnik gazowy wykonany w technologii podwójnej, dzięki czemu garnki ogrzewane są równomiernie.
Dodatkowe informacje:
- Zapłon ręczny,
- Rodzaj gazu: gaz płynny,
- W zestawie dysze do gazu ziemnego H i L,
- Średnica garnka minimum 22,5 cm.
- Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 1051403 |
|---|---|
| EAN | 4015613734552 |
| Model | G-2KB 1K700 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 450,00 mm |
| Głębokość | 475,00 mm |
| Wysokość | 500,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Zasilanie | Gaz |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 szt. |