Podobne modele
Opis
Taboret grzewczy indukcyjny Bartscher IND 1K300 to profesjonalne urządzenie, które znajdzie zastosowanie jako kuchnia pomocnicza w profesjonalnej gastronomii i cateringu, jak również podczas pokazów kulinarnych czy gotowania na świeżym powietrzu.
Moc
Moc grzewcza taboretu to aż 5000 W, co gwarantuje wydajną i szybką obróbkę termiczną potraw. Co ważne, taboret umożliwia 9-stopniową regulację mocy za pomocą pokrętła, a aktualny poziom grzania można odczytać na cyfrowym wyświetlaczu z przodu urządzenia.
Materiał wykonania
Taboret grzewczy został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o profesjonalnym przeznaczeniu. Stal nierdzewna jest odporna na korozję i bezpieczna w kontakcie z żywnością, dlatego doskonale sprawdza się do zastosowań w gastronomii. Dzięki temu urządzenie jest trwałe i solidne, i może być stosowane do przyrządzania nawet bardzo dużych ilości potraw – nośność konstrukcji wynosi aż 60 kilogramów.
Szklana płyta indukcyjna z polem grzewczym o średnicy 300 mm jest praktyczna i łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki temu, że jej powierzchnia jest gładka, pozwala z łatwością usunąć wszelkie ewentualne zabrudzenia za pomocą wilgotnej ściereczki.
Ważne informacje
- Urządzenie zasilane trójfazowo – wymaga montażu przez osobę z uprawnieniami elektrycznymi.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 105817 |
|---|---|
| EAN | 4015613783604 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 500,00 mm |
| Głębokość | 540,00 mm |
| Wysokość | 380,00 mm |
| Średnica | 300,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 5000 |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 szt. |
| Sterowanie | elektroniczne |