Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Wózek kelnerski 2-półkowy Hendi inaczej też nazywany wózkiem cateringowym ze względu na swoje główne zastosowanie, ponieważ został stworzony z myślą o firmach cateringowych, aby ułatwić transport i serwowanie przygotowanych dań. Nie oznacza to jednak, że nie przyda się innym firmom gastronomicznym. Idealnie sprawdzi się również w dużej i małej gastronomii, domach weselnych, hotelach, przedszkolach, szkołach, stołówkach czy nawet szpitalach. Wózek kelnerski Hendi wyposażony jest w 2 solidne półki, o maksymalnym równomiernym obciążeniu 50 kg każda, które dodatkowo od spodu wyłożone są specjalnym materiałem dźwiękochłonnym. 4 skrętne kółka zapewniają płynne i ciche manewrowanie, a dodatkowe hamulce blokujące przy 2 kołach unieruchamiają wózek w ustawionej pozycji. Aby ułatwić wysyłkę, wózek jest pakowany w płaskim opakowaniu.
Materiał wykonania:
- Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej
Cechy:
- 2 solidne półki wyłożone materiałem dźwiękochłonnym
- Maksymalne równomierne obciążenie każdej półki to 50 kg
- 4 skrętne kółka ułatwiające manewrowanie
- Dodatkowe hamulce przy 2 kółkach
- Zaokrąglone krawędzie
- Odległość między półkami: 550 mm
- Do samodzielnego montażu
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 810002 |
|---|---|
| EAN | 8711369810002 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 900,00 mm |
| Głębokość | 590,00 mm |
| Wysokość | 930,00 mm |
| Wymiar półki | 830x510 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Liczba półek | 2,00 szt. |
| Maks. obciążenie całkowite | 150 kg |