Podobne modele
Opis
Wózek kelnerski marki Hendi to podstawowe wyposażenie dużych lokali gastronomicznych oraz hoteli dostarczających posiłki do pokojów. Wygoda, bezpieczeństwo oraz prostota wykonania gwarantują, że wózek Hendi znacznie poprawi wydajność i komfort pracy kelnerów oraz osób odpowiedzialnych za dostarczanie posiłków do hotelowych pokoi.
Wózek został wykonany ze stali nierdzewnej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwej w zachowaniu czystości. Ponadto zastosowana stal nierdzewna wykończona jest czarnym matem, dzięki czemu wózek doskonale wpasuje się w wystrój każdego lokalu gastronomicznego oraz hotelu.
3-półkowy wózek kelnerski Hendi został wyposażony w materiał dźwiękochłonny pod każdą z trzech półek, dzięki czemu przewożone naczynia oraz akcesoria nie emitują nieprzyjemnego dźwięku.
Projektanci Hendi zadbali o komfortowe i płynne transportowanie wózka za sprawą 4 skrętnych kółek z odbojnikami. Dodatkowo dla komfortu obsługi zainstalowano 2 hamulce.
Dla zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa obciążenie półki nie powinno przekraczać 50 kg.
Cechy produktu:
- Wymiary półki - 823x500x30 mm,
- Wymiary wewnętrzne półki (do przetłoczenia) - 750z450x10 mm,
- Prześwit od ziemi do dolnej półki - 170 mm.
- Prześwit pomiędzy półkami - 265 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 811320 |
|---|---|
| EAN | 8711369811320 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 910,00 mm |
| Głębokość | 590,00 mm |
| Wysokość | 950,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Nośność | 50,00 kg |