Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Podgrzewacz Stalgast Roll-Top GN 1/1 z linii Buffet to niezastąpione wyposażenie każdego hotelu oraz restauracji serwujących dania w formie szwedzkiego stołu. Możliwość długiego utrzymywania zadanej temperatury sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się podczas wydawania ciepłych posiłków w hotelowych restauracjach oraz podczas organizacji różnego rodzaju uroczystości i imprez.
Zaokrąglone rogi znacznie ułatwiają czyszczenie urządzenia. Nakładanie gorących potraw jest bardzo proste dzięki pokrywie roll-top otwieranej do 180°C. Podgrzewacze Stalgast z serii Buffet charakteryzują się eleganckim designem, dzięki któremu świetnie wkomponowują się w wystrój każdej restauracji hotelowej.
Istnieje możliwość stosowania w urządzeniu paliwa do podgrzewaczy lub grzałki (dzięki specjalnym uchwytom).
W komplecie 2 pojemniki na paliwo oraz pojemnik GN 1/1 65 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 437011 |
|---|---|
| EAN | 5902898717143 |
| Producent | Stalgast |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 660,00 mm |
| Głębokość | 335,00 mm |
| Wysokość | 400,00 mm |
| Pojemność | 9,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |