Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Podgrzewacz elektryczny Sunnex z linii Hotel to niezastąpione wyposażenie każdego hotelu oraz firm cateringowych. Możliwość długiego utrzymywania zadanej temperatury sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się podczas organizacji różnego rodzaju uroczystości i imprez.
Wykonanie ze stali nierdzewnej oraz tworzywa odpornego na działanie wysokich temperatur jest gwarancją najwyższej trwałości. Ciepło rozkłada się równomiernie, a materiały posiadają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i są łatwe w zachowaniu czystości. Ergonomiczne uchwyty zapewniają bezpieczeństwo przy przenoszeniu naczynia z gorącą zawartością. Urządzenie wyposażone jest w grzałkę z termostatem.
Podgrzewacze Sunnex z serii Hotel wykonane są z wysokopolerowanej stali nierdzewnej, wyróżnia je elegancki i nowoczesny design, który nada wnętrzu każdego lokalu uroczystego wystroju.
W podgrzewaczu należy używać wody o maksymalnej twardości 6°dH, twardsza woda powoduje osadzanie się kamienia na elementach grzewczych, co może prowadzić do uszkodzeń i utraty gwarancji.
W komplecie pojemnik GN 1/1 100 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 435130 |
|---|---|
| EAN | 4891342881213 |
| Producent | Sunnex |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 620,00 mm |
| Głębokość | 480,00 mm |
| Wysokość | 300,00 mm |
| Pojemność | 13,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 |