Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Podgrzewacz na pastę marki Stalgast z linii Catering to niezastąpione wyposażenie każdego hotelu oraz firm cateringowych. Możliwość długiego utrzymywania zadanej temperatury sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się podczas organizacji różnego rodzaju uroczystości i imprez.
Wykonanie ze stali nierdzewnej jest gwarancją najwyższej trwałości. Ciepło rozkłada się równomiernie, a materiał posiada dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i jest łatwy w zachowaniu czystości. Ergonomiczne uchwyty zapewniają bezpieczeństwo przy przenoszeniu naczynia z gorącą zawartością. Urządzenie może zasilane zarówno paliwem, jak i grzałką elektryczną (430300 lub 430700).
Nakładanie gorących potraw jest bardzo proste dzięki pokrywie monoblok otwieranej 90°. Podgrzewacze Stalgast z serii Catering zostały zaprojektowane z myślą o częstym użytkowaniu, dlatego są bardzo ekonomiczne.
W komplecie 2 pojemniki na paliwo oraz pojemnik GN 1/1 65 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 434090 |
|---|---|
| EAN | 5902898713329 |
| Producent | Stalgast |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Głębokość | 360,00 mm |
| Wysokość | 380,00 mm |
| Pojemność | 9,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |