Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Podgrzewacz elektryczny Sunnex GN 1/1 z linii Buffet to niezastąpione wyposażenie każdego hotelu oraz restauracji serwujących dania w formie szwedzkiego stołu. Możliwość długiego utrzymywania zadanej temperatury sprawia, że urządzenie świetnie sprawdzi się podczas wydawania ciepłych posiłków w hotelowych restauracjach oraz podczas organizacji różnego rodzaju uroczystości i imprez.
Wanna z tworzywa odpornego na działanie wysokich temperatur gwarantuje trwałość. Podgrzewacze Sunnex z serii Buffet charakteryzują się eleganckim designem, dzięki któremu świetnie wkomponowują się w wystrój każdej restauracji hotelowej.
Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa grzałka została wyposażona w termostat.
Nie należy stosować wody o większej twardości niż 6°dH, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia podgrzewacza i utraty gwarancji.
W komplecie pojemnik GN 1/1 65 mm.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 435090 |
|---|---|
| EAN | 4891342810817 |
| Producent | Sunnex |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 570,00 mm |
| Głębokość | 350,00 mm |
| Wysokość | 285,00 mm |
| Pojemność | 8,00 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 900 |