Zmywarki gastronomiczne

Szybkie i dokładne mycie zastawy stołowej, ganków czy patelni, także tych tłustych i mocno zabrudzonych – to podstawa funkcjonowania restauracji. Im lepiej powodzi się lokalowi, tym ciężej trzeba pracować, by podtrzymać zaufanie klientów. Warto już na początku zainwestować w niezawodny sprzęt, który wykona za nas sporą część obowiązków. Dobra zmywarka gastronomiczna zaoszczędzi twój czas i pozwoli wykorzystać go w wartościowy sposób.

W ofercie sklepu Gastrro dostępne są zmywarki gastronomiczne do użytku profesjonalnego, wśród których bez trudu wybrać można sprzęt trafiający w potrzeby danego lokalu. Zmywarki uniwersalne, kapturowe, barowe, tunelowe, urządzenia przeznaczone specjalnie do mycia sztućców oraz naczyń, a także zmywarki do garnków i tac. Proponujemy Państwu wyposażenie wiodących marek, Hendi, Stalgast, Redfox, które spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości, wydajności oraz niezawodności.

Zmywarki uniwersalne

Zmywarka uniwersalna to odpowiedź na potrzeby małych i średnich lokali gastronomicznych. Zmywarki uniwersalne doskonale sprawdzają się również w dużych zakładach, w towarzystwie zmywarek kapturowych oraz urządzeń do konkretnych zastosowań. Zmywarka gastronomiczna uniwersalna pozwala na wydajne, dokładne i ekonomiczne mycie talerzy, sztućców, szkła, tac czy pojemników.

Zmywarki do szkła – barowe

Zmywarki do użytku przede wszystkim w barach i pubach, tak zwane zmywarki barowe, przeznaczone są specjalnie do mycia szkła. Charakteryzują się między innymi słabszym strumieniem wody ze względu na kruchość szkła, a także mniejszymi wymiarami. Zmywanie przebiega w odpowiedniej dla szklanek i kieliszków temperaturze, podobnie jak płukanie. Czas zmywania jest skrócony, dzięki czemu praca na barze jest bardziej jest płynna. Zmywarki gastronomiczne przeznaczone do szkła są wyposażone są w uzdatniacze wody, dzięki którym na powierzchni naczyń nie pozostaje kamień i są one idealnie błyszczące oraz czyste.

Zmywarki kapturowe

Urządzenia większych gabarytów, przeznaczone dla dużych i średnich lokali. Zmywarki nadają się do mycia dużych naczyń, tac i pojemników GN. Wyposażone są w funkcję wyparzania naczyń dla zachowania sterylności i spełnienia norm określanych przez przepisy sanepid. Zmywarki kapturowe posiadają również kosze do sztućców i talerzy oraz kosze uniwersalne.

Zmywarki do garnków i tac

Zmywarki gastronomiczne przeznaczone specjalnie do tac zapewniają oszczędności i przyspieszają pracę w restauracjach, piekarniach czy zakładach gastronomicznych. Wyróżniają się między innymi masywną, solidną konstrukcją oraz zabezpieczeniem instalacji elektrycznej. Wyposażone są w komory do umieszczania tac o różnych rozmiarach.

Zmywarki tunelowe

Urządzenia cechujące się wysoką wydajnością oraz prostotą obsługi. Doskonale sprawdzają się w barach, kantynach, szpitalach czy hotelach – oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odporność na ekstremalne obciążenia. Zmywarkę tunelową można rozbudować o kolejne moduły, by dostosować wyposażenie ściśle do potrzeb lokalu. Zmywarki gastronomiczne kapturowe są wydajne i szybkie, dzięki czemu ich praca jest wysoce ekonomiczna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych typów zmywarek gastronomicznych dostępnych w naszym sklepie, w odpowiednich podkategoriach. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze zmywarki odpowiedniej do konkretnych potrzeb.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

89 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

89 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Zmywarki gastronomiczne

Minimal Price: 2417.88