Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Istnieje dużo napojów i błyskawicznych dań, które potrzebują podgrzanej do odpowiedniej temperatury wody. Niestety nie zawsze mamy taką możliwość, aby co jakiś czas zagotowywać ją w czajniku, co i tak generowałoby spore koszty. Poza tym woda stosunkowo szybko traci temperaturę. Czasami jest to też niewygodne w organizacji, jeżeli podgrzanej wody potrzebuje duża ilość osób, o różnej porze, na przykład w bufecie.
Warnik do wody marki Hendi o pojemności 18 l umożliwia zagotowanie, a także podgrzewanie wody do ustalonej temperatury. Korpus produktu wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Dodatkowo produkt został wyposażony w podwójne ścianki, co zmniejsza straty ciepła, jak również zwiększa bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, ponieważ warnik nie nagrzewa się z zewnątrz. Co więcej zastosowanie podwójnych ścianek, sprawia, że produkt podczas pracy zużywa do 20% energii mniej.
Rączki warnika również zostały wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte dodatkowo silikonową obudową, co sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a także nie nagrzewają się podczas pracy.
Sterowanie temperaturą w urządzeniu odbywa się za pomocą termostatu, regulowanego do 110°C. Warnik został również wyposażony w szklany miernik poziomu wody, wskaźnik informujący o potrzebie odkamienenia urządzenia, a także tackę ociekową z kratką ze stali nierdzewnej.
Uwaga, warnik nie jest przeznaczone do przygotowywania czekolady!
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 211502 |
|---|---|
| EAN | 8711369211502 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 393,00 mm |
| Głębokość | 386,00 mm |
| Wysokość | 666,00 mm |
| Średnica | 288,00 mm |
| Pojemność | 18,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2200 |
| Podwójne ścianki | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |