Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
10-litrowy Warnik do wody i napojów Hendi jest podstawowym urządzeniem każdej profesjonalnej firmy cateringowej. Taki warnik również sprawdzi się w restauracjach czy hotelach w celu przygotowania herbaty, kawy, napojów typu instant, a nawet grzanego wina. Wygodny i zapobiegający kapaniu kranik na wysokości 130 mm od podłoża pomaga dozować odpowiednią ilość płynu. Dzięki wskaźnikowi wody możemy szybko sprawdzić poziom płynu znajdującego się w warniku. Za pomocą termostatu istnieje możliwość ustawienia interesującej nas temperatury.
Materiał wykonania:
- Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304
- Uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego
- Kran z polipropylenu
Cechy:
- Maksymalna wysokość szklanki 130 mm (bez tacki ociekowej)
- Pojedyncze ścianki
- Pokrywa z bezpiecznym systemem zamykania typu "Twist-Lock"
- Niekapiący kran wraz ze wskaźnikiem poziomu wody
- Włącznik posiada silikonową osłonę zapobiegającą zalaniu
- Warnik posiada lampki kontrolne funkcji grzania i podtrzymywania temperatury
- Automatyczne przełączanie funkcji grzania i podtrzymywania żądanej temperatury
- Ustawienie temperatury za pomocą termostatu
- Zabezpieczenie przed włączeniem pustego warnika
- Zabudowana grzałka pod dnem
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem z ręcznym resetem
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 211137 |
|---|---|
| EAN | 8711369211137 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
HENDI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Firmowa 12, 62-023 Robakowo, PL |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 315,00 mm |
| Głębokość | 340,00 mm |
| Wysokość | 430,00 mm |
| Pojemność | 10,00 l |
| Materiał wykonania | polipropylen, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Podwójne ścianki | Nie |
| Tacka ociekowa | Nie |