Podobne modele
Opis
Salamander elektryczny marki Bartscher to urządzenie zaprojektowane z myślą o barach, restauracjach, punktach gastronomicznych, a także stacjach paliw. Urządzenie dzięki nowoczesnemu designowi wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza - salamander sprawdzi się w kuchni otwartej, jak i zamkniętej.
Urządzenie umożliwia szybkie podgrzewanie, a także utrzymywanie odpowiedniej temperatury, serwowanych dań. Salamander świetnie sprawdzi się do podgrzewania kanapek, bagietek, czy zapiekanek.
Salamander posiada 2 wydzielone strefy grzewcze z osobną regulacją, dzięki czemu istnieje możliwość jednoczesnego podgrzewania dwóch potraw. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiadają grzałki IR. Ilość grzałek - 2.
Regulacja temperatury odbywa się przy pomocy ergonomicznych pokręteł. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz cyfrowy, a także lampkę kontrolną - wł./wył.
Dla zachowania wysokiego poziomu higieny salamander został wyposażony w łatwy w opróżnieniu pojemnika na tłuszcz.
Obudowa urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także jest łatwa w zachowaniu czystości. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że salamander jest w 100% bezpieczny dla podgrzewanych potraw.
Cechy urządzenia:
- ręczne ustawianie czasu,
- przyłącze urządzenia gotowe do podłączenia.
W zestawie:
- 1 ruszt,
- 1 wspornik do zamocowania na ścianie.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 101552 |
|---|---|
| EAN | 4015613634890 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 400,00 mm |
| Głębokość | 570,00 mm |
| Wysokość | 515,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3000 |
| Sterowanie | elektroniczne |