Podobne modele
Opis
Salamander elektryczny marki Bartscher to urządzenie zaprojektowane z myślą o barach, restauracjach, punktach gastronomicznych, a także stacjach paliw. Urządzenie w wersji premium, dzięki nowoczesnemu designowi wkomponuje się w każdy wystój wnętrza.
Urządzenie umożliwia szybkie podgrzewanie, a także utrzymywanie odpowiedniej temperatury serwowanych dań. Salamander świetnie sprawdzi się do podgrzewania kanapek, bagietek, czy zapiekanek. Ponadto urządzenie doskonale sprawdzi się w restauracjach stosujących serwis a'la carte - wszyscy goście przy danym stoliku otrzymują jedzenie w tym samym czasie.
Salamander posiada 3 wydzielone strefy grzewcze z osobną regulacją, dzięki czemu istnieje możliwość jednoczesnego podgrzewania trzech potraw. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiadają grzałki IR. Ilość grzałek - 3.
Regulacja temperatury odbywa się za pomocą wygodnego panelu Hi-Touch wyposażonego w wyświetlacz cyfrowy. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone lampkę kontrolną - wł./wył., czas. Sterowanie za pomocą panelu Hi-Touch umożliwia ustawienie 3 programów.
Dla zachowania wysokiego poziomu higieny salamander został wyposażony w pojemnik na tłuszcz.
Obudowa urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także jest łatwa w zachowaniu czystości. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że salamander jest w 100% bezpieczny dla podgrzewanych potraw.
Cechy urządzenia:
- funkcja utrzymywania temperatury,
- funkcja automatycznego włączania,
- ustawienie powierzchni grzewczych,
- regulowana wysokość grzałki,
- ręczne ustawienie czasu.
W zestawie:
- 1 wspornik do zamocowania na ścianie,
- 1 ruszt.
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 101547 |
|---|---|
| EAN | 4015613634883 |
| Producent | Bartscher |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 585,00 mm |
| Głębokość | 600,00 mm |
| Wysokość | 515,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 4500 |