Salamandry

Choć nazwa tego urządzenia może być nieco myląca, urządzenia typu salamander są dość popularnymi urządzeniami w gastronomii. Cieszą się powodzeniem ze względu na ich wielofunkcyjność. Mogą służyć między innymi do rozmrażania, zapiekania, opiekania i grillowania, dzięki czemu z powodzeniem mogą zastąpić mikrofalę, toster czy grill.

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty najlepszych producentów Gredil, Redfox, Roller Grill oraz Hendi. Wyselekcjonowany przez naszych specjalistów sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

Salamander - zastosowanie, wybór

Salamander świetnie nadaje się do małych punktów gastronomicznych, stacji benzynowych oraz sklepów zajmujących się serwowanie hot dogów oraz innych przekąsek. Dzięki małym gabarytom i niezwykłej funkcjonalności urządzenie przyda się w każdej kuchni. 

Przy wyborze urządzenia typu salamander warto zwrócić uwagę na moc jego grzałek. To od nich zależy jak szybko, urządzenie będzie przygotowywać potrawy. Wybór odpowiedniej mocy powinien być uzależniony od przygotowywanych w urządzeniu produktów, inną moc grzałek wybierzemy do przygotowywania hot dogów, a inną do podgrzewania zapiekanek czy rozmrażania produktów.

Dla zachowania bezpieczeństwa wszystkie dostępne na naszej stronie urządzenia wyposażone są w kontrolki pracy i grzania, dzięki czemu użytkownik ostrzegany jest o możliwości oparzenia przy niewłaściwym sposobie wykorzystywania  salamandra. 

Opiekacze typu salamander wykonane są ze stali nierdzewnej oraz innych wytrzymałych na temperaturę oraz łatwych w czyszczeniu komponentów. Dodatkowo wybrane modele posiadają prosty w demontażu ruszt oraz szufladę na tłuszcz, zapewnia to bezproblemowe utrzymanie urządzenia w czystości. Pozwala to na uniknięcie mieszania się zapachów przyrządzanych wcześniej potraw. 

Zamów już teraz urządzenie typu salamander i zapewnij swoim klientom pyszne i ciepłe przekąski, po których z przyjemnością powrócą wypróbować kolejnych smakołyków. W razie problemów przy wyborze urządzenia nasz Dział Handlowy służymy profesjonalną poradą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Salamandry

Minimal Price: 1036.59