Podobne modele
Produkty powiązane
Opis
Nieodłączny element każdego hotelowego śniadania - pyszna poranna kawa lub aromatyczna herbata, która pobudzi nawet najbardziej wyczerpanych gości.
Skąd jednak przygotować wystarczającą ilość wody dla wszystkich gości hotelu?
Odpowiedzią jest warnik do napojów o podwójnych ściankach o pojemności 9 l marki Hendi.
Nowa linia warników z linii Exclusive Hendi Design charakteryzuje się zupełnie nowym wyglądem, który wpasuje się w każdy wystrój.
Warnik to nieodłączne wyposażenie każdego hotelu, restauracji, baru czy kawiarni. Z jego pomocą przygotujesz gorącą , która zachowa odpowiednią temperaturę przez cały czas podgrzewania.
Warnik marki Hendi zostały wyposażone w izolowane, podwójne ścianki ze stali nierdzewnej, które zmniejszają stratę ciepła. Zastosowanie izolacji oraz podwójnych ścianek sprawia, że urządzenie zapewnia do 20% oszczędności energii.
Dodatkowo zastosowanie podwójnych ścianek gwarantuje zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa - ścianki są znacznie chłodniejsze od zawartości warnika.
Dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa urządzenie Hendi zostały wyposażone w nienagrzewające się uchwyty oraz rączkę pokrywy z polipropylenu. Dodatkowo warnik został wyposażony w włącznik zasilania z silikonową osłoną oraz obrotowe pokrętło do ustawiania żądanej temperatury.
"Twist-Lock" system bezpiecznego zamykania pokrywy warnika.
Projektanci warników Hendi zadbali o długowieczność sprzętu, dlatego urządzenia zostały wyposażone w zabezpiecznie przed przegrzaniem z ręcznym resetem oraz grzałkę umieszczoną pod dnem, dzięki czemu jest zabezpieczona przed zakamienieniem.
Dla komfortu gości oraz załogi hotelowej warnik został wyposażony w czytelny wskaźnik poziomu wody, wyrażony w litrach.
Automatyczne przełączenie funkcji grzania i podtrzymywania temperatury w połączeniu z lampkami kontrolnymi funkcji grzania i podtrzymywania temperatury sprawia, że użytkownicy warników mają pewność, że woda zawsze będzie gorąca.
Dodatkowe cechy urządzenia:
- Temperatura sterowana za pomocą termostatu w zakresie: 30-100°C
- Pojemność użytkowa 9 litrów
- Niekapiący kran z polipropylenu
- Tacka ociekowa w zestawie
- Maksymalna wysokość podstawionego pod kran naczynia: 130 mm
- Czas zagotowywania wody: 37 min +/- 5 min
- Urządzenia nie są przeznaczone do przygotowywania czekolady
Więcej informacji
| Numer katalogowy | 211168 |
|---|---|
| EAN | 8711369211168 |
| Producent | Hendi |
| Dane GPSR |
|
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 315,00 mm |
| Głębokość | 340,00 mm |
| Wysokość | 430,00 mm |
| Pojemność | 9,00 l |
| Materiał wykonania | polipropylen, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 100 °C |
| Podwójne ścianki | Tak |
| Tacka ociekowa | Tak |