Retigo

Historia marki Retigo rozpoczęła się w 1994 roku, właściciele od samego początku są skoncentrowani na produkcji wysokiej jakości piekarników i akcesoriów do pieczenia. Dzięki rozwiniętej technologii oraz niezależności Retigo stara się spełniać wszystkie potrzeby swoich klientów. Wysoka jakość obsługi przedsprzedażowej oraz posprzedażowej klienta sprawia, że Retigo jest jednym z liderów branży produkcji pieców konwekcyjno-parowych. W poniższej kategorii znajdą Państwo piece konwekcyjno-parowe, piece piekarnicze, holdomaty oraz wiele innych przedmiotów niezbędnych do pracy w profesjonalnej kuchni. Wysoka jakość oraz użyteczność sprawiają, że produkty Retigo są jednym z liderów w branży pieców gastronomicznych.

Co wyróżnia sprzęt marki Retigo

Wizja perfekcyjnego gotowania

Piece Retigo to nie tylko idealne urządzenia do gotowania, pieczenia, grillowania czy smażenia. Główną ideą marki jest zapewnienie użytkownikom przyjemności z gotowania, zapewniając przy tym najlepsze rezultaty. Piece Retigo wyposażone są w funkcje ułatwiające przygotowanie przepysznych dań. Automatyczna regulacja wilgotności w komorze pieca, nowy opatentowany kształt wentylatora, 6stopniowa regulacja temperatury, klapy do uwalniania nadmiaru pary oraz unikalny system tworzenia pary. To wszystko zapewnia, że gotowanie, zamiast męczyć, zacznie sprawiać nam przyjemność.

Produkty

Na naszej stronie dostępne są produkty z linii: Orange i Blue Vision oraz Deli Master.

Produkty Retigo charakteryzują się nie tylko funkcjonalnym wyglądem, ale także najlepszymi dostępnymi na rynku parametrami, dzięki czemu sprzęt nie zawiedzie nas nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Zarówno linia Orange i Blue Vision oraz Deli Master posiadają zróżnicowane pod względem wielkości modele. Od produktów przeznaczonych do pracy w małej gastronomii (50 posiłków), po te mogące przygotować nawet 900 posiłków dziennie nadające się do pracy w dużych przedsiębiorstwach.

Oprócz pieców na naszej stronie dostępne są inne produkty Retigo, które dzięki zastosowaniu przy produkcji najlepszych materiałów charakteryzują się dużą wytrzymałością i jakością.

Unikalność

Zastosowane w produktach Retigo doskonałej 50 mm izolacji oraz drzwi wyposażonych w potrójną szybę sprawia, że urządzenia nie zużywają tak dużo energii, jak produkty innych firm. Dzięki czemu koszty eksploatacji urządzeń są niskie. Oprócz budżetu użytkownika zyskuje również środowisko naturalne.

Piece Retigo to idealne urządzenie do restauracji, zakładów zbiorowego żywienia czy hoteli. W ofercie sklepu Gastrro.pl dostępne są produkty Retigo wykonane z dobrych, wytrzymałych materiałów wyselekcjonowane z myślą o potrzebach pracowników gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy rzeczową poradą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

59 produkt(y)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

59 produkt(y)