Blendery barowe

Blender barowy to niezawodne urządzenie w każdym profesjonalnym barze, jak również w gospodarstwie domowym. Z jego pomocą możemy szybko przygotować niezliczoną ilość drinków, smoothies, shake'ów i wielu innych zblendowanych koktajli. 

W poniższej kategorii oferujemy blendery barowe przeznaczone do pracy w pubach, barach, restauracjach i kawiarniach. Sprzęt głównych marek takich jak: Waring, Hamilton BeachHendi i wielu innych renomowanych producentów, zapewnia wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Jaki blender barmański wybrać?  

Bardzo istotnym parametrem przy wyborze blendera barowego jest moc. To od niej zależy, jak twarde produkty urządzenie będzie w stanie rozdrobnić. Nie każdy blender barowy nada się do kruszenia lodu. Inne urządzenie wybierzemy zatem do robienia drinków na barze, a inne do przyrządzania musów owocowych. W sprzedaży są blendery o szerokim zakresie mocy od 350 W do 2000 W. Blender barowy będzie miał większą moc niż blender ręczny, warto zatem zastanowić się, czy nie będą nam potrzebne oba rodzaje urządzeń, każde z nich do wykonywania innych zadań. 

Ważny jest też maksymalny czas pracy danego urządzenia. Do profesjonalnej kuchni powinniśmy wybrać blender barowy przeznaczony do pracy ciągłej

Na końcu zwróćmy również uwagę na dzbanek blendera. Dzbanki wykonane z poliwęglanu lub polisulfonu zapewniają większą wytrzymałość na uderzenia. Dodatkowo większość dzbanków wyposażona jest w wygodne uchwyty do przenoszenia, ułatwiając tym samym użytkowania blendera. 

W ofercie sklepu Gastrro.pl dostępne są blendery barowe wykonane z dobrych, wytrzymałych materiałów, wyselekcjonowane z myślą o potrzebach pracowników gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy rzeczową poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

56 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

56 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Blendery barowe

Minimal Price: 226.83