Roboty kuchenne

Urządzenia wielofunkcyjne, przydatne w każdej kuchni. Roboty kuchenne pełnią funkcję zarówno, miksera, blendera, młynka jaki i szatkownicy do warzyw. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęt najlepszych producentów Robot Coupe, Hendi, Kenwood oraz Panasonic. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz najlepsze parametry sprawiają, że urządzenia sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających miłośników kuchni. 

Robot kuchenny - porady 

Robot kuchenny dzięki swojej dużej funkcjonalności to idealne urządzenie do przygotowywania zróżnicowanych posiłków oraz deserów. Zastosowanie wymiennych końcówek sprawia, że urządzenia mogą zastąpić pracę zarówno miksera, blendera, młynka oraz szatkownicy do warzyw. Małe gabaryty i mnogość zastosowań sprawiają, że urządzenia świetnie sprawdzają się zarówno w małych kuchniach, jak i dużych restauracjach. 

Bardzo ważnym parametrem przy wyborze robota kuchennego jest moc silnika. To od niej zależeć będzie jakość miksowania, blendowania oraz wyrabiania ciasta na wypieki. Im większa moc tym urządzenie będzie pracować wydajniej, a przygotowane przez robot produkty spożywcze będą smaczniejsze. 

Przy wyborze robota kuchennego warto również zwrócić uwagę na pojemność i materiał wykonania dzieży. Urządzenia wyposażone w dzieżę ze stali nierdzewnej zapewniają wysoki standard higieny oraz łatwe i bezproblemowe czyszczenie.  Wszystkie urządzenia posiadają zdejmowaną misę co dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości.

W poniższej kategorii znajdą Państwo również roboty kuchenne z możliwością gotowania. Pozwala to na jednoczesne mieszanie i przyrządzanie swoich ulubionych zup lub sosów, bez konieczności brudzenia kolejnych naczyń.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze robota kuchennego zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Roboty kuchenne

Minimal Price: 1271.54