Tostery

Idealna przekąska w czasie lunchu czy może lekka kolacja? To wszystko zapewni nam toster! Dzięki prostocie użytkowania i szybkiemu opiekaniu już w parę chwil możemy delektować się smakiem pysznych, chrupiących tostów posmarowanych grubą warstwą naszego ulubionego dżemu lub powideł.  

Na naszej stronie znajdą Państwo wyselekcjonowane produkty od najlepszych producentów Stalgast, Redfox oraz Hendi. Dostępne na naszej stronie produkty dzielą się na tostery klasyczne oraz tostery poziome.  Dzięki dużej różnorodności każdy znajdzie urządzenie dostosowane do swoich potrzeb.

Jaki toster kupić? 

Wybór tostera powinien być uzależniony od jego przeznaczenia. Tostery używane w domu powinny umożliwiać przygotowywanie 2 tostów jednocześnie, natomiast tostery wykorzystywane w gastronomii powinny umożliwiać przygotowywanie kilku tostów dla szybszej obsługi klientów.

Oprócz pojemności bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze tostera jest jego moc. To od niej zależy, jak szybko otrzymamy pyszne, gorące tosty. W momencie, gdy dopada nas wielki głód, a jedynym pomysłem na przekąskę są tosty, nie mamy ochoty czekać, aż toster rozgrzeje się do odpowiedniej temperatury. Dlatego moc urządzenia powinna być jak największa, dzięki temu oszczędzimy sobie nerwów w oczekiwaniu na chrupiący chlebek. Na naszej stronie dostępne są tostery o zróżnicowanej mocy od 1,2 kW do 3,2 kW. Tostery o mocy ponad 2 kW świetnie sprawdzają się w punktach gastronomicznych. 

Aby toster przyrządzał idealne chlebki, powinien być wyposażony w możliwość regulacji stopnia opiekania oraz regulacje czasu opiekania. Dzięki takim funkcjom każdy dobierze odpowiedni czas i moc opiekania tostów. Możliwość programowania urządzenia uchroni nas przed spaleniem chleba. Wszystkie dostępne na naszej stronie tostery posiadają regulację za pomocą pokręteł. 

Przy wyborze tostera warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania obudowy. Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzują się większą wytrzymałością od tosterów wykonanych z innego tworzywa. Zastosowanie stali nierdzewnej zdecydowanie ułatwia czyszczenie urządzenia, a montowana w niektórych urządzeniach wyjmowana tacka na okruchy zapobiega przypalaniu się resztek pozostających w tosterze. 

Wybór tostera powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy (posiadamy tostery umożliwiające pracę ciągłą). Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Tostery

Minimal Price: 179.67